Товар додано до корзини

Про компанію ШИНШТАБ


Інтернет-магазин «ШИНШТАБ» завоював популярність серед споживачів завдяки працьовитості, професіоналізму своїх продавців. Ми пропонуємо великий асортимент автомобільних шин від провідних марок (Bridgestone, Michelin, Goodyear, Dunlop, Nokian, Pirelli, BFGoodrich, Kumho, Continental, Toyo та ін.) до вітчизняного виробництва (Росава, Белшина та ін.) за низькими цінами. Це дає можливість нашим клієнтам підібрати краще, порівняти вартості та розглянути весь модельний ряд, економно та розумно витратити свій час та гроші.

Не губіться в утомливих походах по магазинах, розглядаючи завищені ціни. Не ходіть по ринках, наповненим сумнівної якості товаром. Тепер шини та диски можна придбати прямо з дому за чашкою смачної кави в інтернет-магазині ШИНШТАБ.

Налагоджені та перевірені часом партнерські відносини з провідними постачальниками автомобільних шин та дисків дозволяють робити наші ціни доступними, а якість товару завжди високою.  Для нас важливий кожен клієнт, незважаючи на суму його замовлення.  Ми намагаємося запропонувати краще, що є на ринку, з огляду на  побажання клієнта. Менеджери зі стажем не менше п'яти років дадуть вам свою професійну пораду в обмін на вашу лояльність. Чекаємо ваших дзвінків та заявок. Шин вистачить на всіх!